Innowacyjne produkty z biobójczą technologią RBECO® protect by aXonnite ® rewolucją w branży opakowaniowej.

Obecna sytuacja, która miała swój początek w pierwszym kwartale tego roku wykreowała nową rzeczywistość także w branży wysyłkowej. Ponadto wybuch pandemii pozwolił zwrócić uwagę na aspekty, które należy poprawić w kwestii bezpiecznego wysyłania produktów.

Koniecznym było opracowanie nowych systemów sprzedaży oraz wysyłki, które pozwoliłyby na bezpieczne zaopatrzenie klientów. Elementem, który w szczególności wzięto pod lupę były opakowania, na których mogłyby osiąść bakterie i wirusy. Bardzo ważnym krokiem w walce o opakowania bezpieczne mikrobiologiczne było wprowadzenie na rynek przez firmę Rbeco Sp. z. o.o. technologię powlekania wszelkiego rodzaju papierów, kartonów, opakowań stosowanych we wszystkich branżach począwszy od poligrafii skończywszy na branży HORECA, preparatem biobójczym aXonnite®. W rezultacie otrzymano produkt, który zapewni bezpieczeństwo w kwestii pakowania i użytkowania produktów. Innowacyjną zaletą preparatu jest trwałość i aktywność w działaniu w każdych warunkach bez konieczności aktywowania go światłem oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

Bardzo ważną kwestią, która jest główną zaletą produktu jest to, że usuwa on z powierzchni powlekanej minimum 99,99 % wirusów, bakterii i grzybów, oraz hamuje rozwój nowych mikroorganizmów. Jego skuteczność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ”ITA-TEST” S.C., Narodowy Instytut Leków w Warszawie, Instytut Fizyki PAN oraz SGGW. Wykorzystując opakowanie wykonane z materiału powleczonego preparatem biobójczym aXonnite® do pakowania produktów daje klientowi poczucie bezpieczeństwa.

Technologia powlekania preparatem biobójczym aXonnite® została również zastosowana w przypadku ekologicznych wypełniaczy do paczek – wiórek papierowych. Piękno i funkcjonalność wiór papierowych zostało podkreślone jeszcze bardziej poprzez specjalną technologię, która nadaje już na etapie produkcji wiór unikalną biobójczą powłokę. Główną zaletą stosowania komponentów do pakowania z biobójczą technologią RBECO® protect by aXonnite ® jest zabezpieczenie wnętrza przesyłki oraz powierzchni zewnętrznej przed rozwojem wirusów i bakterii. Ponadto dostarczamy klientowi poczucie bezpieczeństwa i troski o jego zdrowie tym samym zyskując jego zaufanie.

Poprzedni artykułJak zaprzyjaźnić się ze stresem w czasie pandemii?
Następny artykułCzy gluten znajduje się w lodach ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj